Home

Lajme

Pamje të rënda!!! Momenti kur Jurgen Duka qëllohet për vdekje brenda marketit te “Vasil Shanto”

No Comments Aktualitet Lajme

Është publikuar video nga ngjarja e rëndë që u shënua në Tiranë, pak pas mesnate, ku mbeti i vrarë një 29-vjeçar.

Më parë shoku i të ndjerit në polici deklaroi se konflikti kishte nisur se kush do të paguante i pari.

Siç shihen në videon e mëposhtme të gjithë klientët, viktima dhe autori janë para kasës së marketit. Ata janë duke debatuar dhe më pas autori nxjerr armën duke qëlluar mbi Jurgen Dukën. 29 vjeçari bie menjëherë në tokë, pasi plumbi fatal e ka kapur në zemër.

29-vjeçari u dërguan në gjende të rëndë në spital, ndërsa më pas humbi jetën në spital.

Burimi/newsbomb.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *