Home

Lajme

Enton Abilekaj – Hallall parate publike!

No Comments Lajme Opinion

Kulmi historik i Festivalit te Kenges, ishte ky i sotmi, kur u nderthur me Big Brother.
Festivali, qe supozohet te jete ngjarja me e madhe artistike, muzikore, kulturore dhe edukative, nderpritet dhe i hap vendin reality show-t qe eshte e kunderta artistikes, muzikores, kulturores dhe edukatives.
Ai qe supozohet te jete prodhimi sublim i Televizionit, perulet me respekt perpara trash-it.
Eshte si te nderpresesh garen finalen e boterorit ne futboll per te futur nje fushe nje lojtar te famshem pokeri ose black jack-u qe sapo ka fituar nje dore te mire.
Hallall parate publike!

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *