Home

Lajme

ILIRIT IA SJELLIN VAJZËN NË BB VIP, PLASIN KRITIKAT PASI E PUTHI NË BUZË

No Comments Argëtim Thashetheme

Sonte po zhvillohet për herë të parë spektakli i “Big Brother VIP” për natë e parë të Vitit të Ri.

Kështu “Vëllai i Madh” është kujdesur që pothuajse të gjithë banorëve t’iu bëjë surpriza.

Një nga surprizat më të bukura ishte takimi i balerinit Ilir Shaqirit me vajzën e tij Emilin por, derisa po çamalleshin me njëri-tjetrin, Iliri në një moment puthi në buzë vajzën dhe kjo bëri që një pjesë e publikut të reagojnë me kritika ndaj kësaj situate.

Por, sidoqoft dyshja e shijuan takimin e tyre babë e bijë dhe u përshëndetën mes lotëve nga malli.

Burimi/formacioni.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *