Home

Lajme

Albioni bën gati valixhet! Dea e bind të qëndrojë me kushtin që…

No Comments Argëtim Thashetheme

Diçka e papritur ka ndodhur në momentin kur Dea ka qenë në takim me Enin, ajo është detyruar të largohet nga takimi për shkak të një mesazhi që ka marrë nga Albioni. Ai do të largohet nga programi dhe të niset drejt Prishtinës duke bërë gati valixhet.

Albioni nuk i është përgjigjur Deas në telefon dhe bashkë me produksionin kanë shkuar në dhomën e hotelit ku ai po qëndron.

Albion: E zgjodhe atë në takim? Pse nuk e vazhdove? E di që jam xheloz?

Dea: Po. Nuk kam bërë gjë. Kam ardhur këtu se nuk dua që ti të largohesh.

Pas disa debateve duket se Dea e ka bindur Albionin të qëndrojë në program.

Albion: Je e sigurtë që do dalësh vetëm me mua?

Dea: Po pranoj do dal vetëm me ty.

Pas këtij momenti të dy kanë shkëmbyer një puthje dhe duket se janë në program vetëm për njëri-tjetrin.

Burimi/tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *