Home

Lajme

Labi kall lojën: I dhuron profës pushim në Turqi

No Comments Aktualitet Lajme

Këngëtari i njohur Labi, ka vendosur t’ia bëj një dhuratë profës së njohur vushtrrias që u bullizua tej mase dhe u linçua nga disa politikanë për vallëzimet e tij në tiktok.

Dhe lexues të dashur, kjo dhuratë ështëëëëë: pushim në Turqiiiiiii.

Labi shkruan:

🖐🏻🤝Prof i dashur, pata vendosur me u marr vetëm me punët e mia dhe me raste të cilat kanë nevojë për sherim, sepse ndryshe , ketu gjithçka është politizuar.

Prof i dashur, ju keni bërë punën më të mirë, duke i motivuar nxënësit dhe duke ju dhuruar vullnet me ato video supër personale, në kohën kur e gjithë RINIA E KOSOVËS është jashtemase e deshperuar.

Vella, vazhdo jetën tënde ashtu siq je , sepse po të jesh vetvetja të do Zoti, e kur të do Zoti nuk ke pse merzitesh për asgje.

Ju jeni mesues , jeni një HERO.

PROF i dashur, nesër do të vizitojë dhe do të ju dhurojë një dhuratë nga ” Dora e Shqiptarëve” qē të shkoni në pushime 3 ditë , Shqipëri ose në Turqi.🤝😉thjeshtë theje deri N’rrahime siq e perdorim ne në shoqeri😄😄

Te duam,

Me respekt për ju, nxënësi , nxënësit dhe vellau me të gjithë shqiptarët.

Labinot Tahiri Kosovë e Shqipërisë.

Burimi/periskopi.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *