Home

Lajme

Ilir Berani – Sot djali jone Robert Berani u martua me Herolina Zeken

No Comments Aktualitet Lajme

Ne nje date te vecante 22.02/2022
Ne nje vend te vecante – ne ishullin magjik te Maldiveve
Robert & Herolina
I gezofshi ma te mirat e kesaj jete
U trashegofshi duke e jetuar ndjenjen me te bukur te jetes – te qenurit prind
Tani gezimet dhe sprovat i keni te perbashketa. Uroj qe ato t’ju dergojne nje hap me shume ne lumturi
Mos hjekni dore nga enderrat dhe deshirat e juaja
Koha dhe hapesira jane percepsion dhe ne do te jemi me juve sot e gjithmone, edhe pertej jetes!
Urime familjes Zeka e na shkofte nje miqasi e mbare!
Robert & Herolina ju presim me dashuri!

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *