Home

Lajme

Daniela largohet nga Love Story mes lotësh: Nuk jam aspak e lumtur që po iki…

No Comments Argëtim Thashetheme

Daniela këtë të hënë nuk dha trëndafil për asnjë nga djemtë. Lulen e saj ia dha Katerinës, në shenjë për të treguar se fronistja e re ka mundësinë për të dalë edhe me Vilianin.

Kjo për arsyen se Daniela ka vendosur që të largohet nga programi. Daniela pranoi se ky largim vjen pas prishjes së marrëdhënies me Vilianin, ndërsa shtoi se nuk është e lumtur që po ikën.

“Kam vendosur që pas asaj “heart break” që kisha me Vilianin do ishte më e mira që të largohesha unë se po dukesha si pengesë kundrejt atij. Dua të falenderoj produksionin për të gjithë atë punë të palodhshme që kanë bërë me mua. Për të gjithë atë mundim. Vera më fal që po ta përmend emrin, por je njeriu më fantastik që kam njohur në jetën time. Një nënë e dytë që e gjeta këtu në Love Story edhe pse nuk gjeta dashurinë. Alketa faleminderit ti që ke qenë këtu. Dua ta mbyll, nuk jam e lumtur që po iki, nuk jam aspak e lumtur. Erdha me këmbën e djathtë për të gjetur një derë të hapur, nuk u gjend, uroj që të gjithë çunat të shohin një rrugëtim të ri, të gjejnë dikë që e duan dhe e pëlqejnë. Gjithashtu edhe për gocat. Edhe ti Bleona, Love Story 3. Unë dua të largohem edhe pse po e le rrugëtimin tim përgjys. I falenderoj të gjithë që më kanë ndjekur dhe më kanë përkrahur. Unë do jem sërish aktive dhe do shihemi bashkë kudo”, tha Daniela.

Daniela e mbylli këtë eksperiencë në emisionin e dashurisë me një vallëzim me Vilianin, personin me të cilin pati disa takime, por siç e shprehu edhe vetë, marrëdhënia e tyre mori rrjedhë tjetër për shkak të disa deklaratave të konkurrentit.

Burimi/tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *