Home

Lajme

Vdesin Nip e Daj ne nje aksident me makin sot ne oret e para te mengjesit

No Comments Aktualitet Lajme

Andi Rrusta 25 vjeç dhe Xheku Logu 20 vjeç
Zoti i past afer vetes
Ngushellime familjeve dhe gjith te afermeve😞🙏🏻
Një aksident i rëndë ndodhi, mëngjesin e sotëm, në Rrugën e Kombit me pasojë një humbje jete dhe një i plagosur.
Një automjet tip Benz me dy të rinj nga Tropoja, po udhëtonin nga Tirana drejt Kukësit, por në afërsi të fshatit Kolsh, drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge, duke përfunduar në greminë rreth 100 metra poshtë rrugës. Policia mbërriti në vendngjarje për hetime të mëtejshme

Burimi/Faktor.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *