Home

Lajme

Ekuran Sehu – New York:Sot patëm rastin qe te takohemi me Kryeministrin e Kosoves ,Albin Kurtin

No Comments Aktualitet Lajme

Kryeministri na informoj per Shum gjera ne lidhje me politiken e jashtme dhe ate te mbrendeshme të Kosoves,
Albin Kurti tha: Nuk mund te luftohet korupcioni nese ata qe udheheqin Shtetin jane vete te korruptuar…
Ne fund te takimi Kryeministri tha nese kene ndo nje pyetje mundendeni tem pyetni per cdo gje , Por ju lutem beni pytje e jo leksione a po fjalime,
Natyrisht se disa Shqiptare e bejne te kunderten dhe ta çajne Koken me fjalime te çajtoreve sikurse Albini e ka shkopin Magjik me i kry punt per 1 vit qe nuk janë kryer per më shumë 150 Vite .
Ekuran Shehu,
Antari I Bordit ekzekutif të LQSHA,
New York

Burimi/Facebook/Autori

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *