Home

Lajme

Enver Bytyci – Ne Kukes eshte prish memoriali qe perkujton masakrat serbe te vitit 1913 ne Lume!

No Comments Lajme Opinion

Kryeministri deklaron se “nuk do te denohen krimet dhe genoocidi serb ne Srebrenice dhe sidomos ato ne Kosove”!
Edi Rames i vjen keq qe Vuciq nuk do te ndjehet mire nga kerkesa e Kosoves per t’u bere anetare e Keshillit te Europes!
Kreut te ekzekutivit shqiptar nuk i pelqen marredhenia se paku normale me Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin, por lumturohet ne shoqerine e presidentit te Serbise!
Ky njeri nuk e njeh Sali Berishen si kryetar te opozites, por e njeh Milorad Dodik si perfaqesues te Presidences Boshnjake!
Kryeministri i Shqiperise dikton jo vetem Shqiperine sipas kodit te mafies, por urdheron edhe politiken e Kosoves, qe ajo te vihet nen sundimin e Aleksander Vuciq!
Ai eshte gati serishmi ta copetoje Kosoven per ta realizuar projektin e Serbise se Madhe!
Cfare duhet te beje me shume nje anti-shqiptar qe te shpallet non-grata nga shqiptaret kudo qe ata jetojne?!

Burimi/Facebook/Autori

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *