Home

Lajme

Kujtim Gjuzi – Bingo pese 7

No Comments Lajme Opinion

Protesta 3 Muskëtieret Sali Berisha, Aulon Bej Kalaja dhe Altin Goxhaj mijra qytetare por….
A – Protokoll i manget ( Flamuri Kuq e Zi dhe Flamuri Amerikan me krye teposhte )
B – Munguan ne Protesten opozitare sepse nuk u ftuan Zyrtarisht me protokoll.
1- Partia Demokratike Lul Basha & Alibej Deputete
2- Partia Republikane Fatmir Mediu Deputet.
3- Partia LZHK Dashamir Shehu Deputet.
4- Partia Levizja e Legalitetit kry. Shpetim Axhami
5- Partia B. D. e Njeriut Vangjel Dule Deputet.
6- Partia Drejtesi dhe Unitet Shpetim Idrizi Deputet.
7- Partia Konservatore Albania K. Gjuzi ish Deputet
8- Partia Ora e Shqiperise Zef Shtjefni ish Deputet.
9- Partia Balli Kombetar Demokrat A.Roshi ish Dep.
10- Parti Minoriteti Maqedons V. Steriovski ish Dep
11- Partia Minoritet Grek Ligoraq Katamelo ish Dep
12- Partia Emigracioni Nikolin Staka ish Deputet.
13- Parti Emigracion Shqiptar Kostaq Papa ish Dep
14- Parti Reforma Demokratike Krenar Ryçi ish Dep
15- Partia persona me aftesi te Kufizuar Gj. Shqalsi
16- Partia Kristian Demokrate Dhimiter Muslia.
17- Parti popullore Kristian Demokrat Pal Shkambi
18- Aleanca Demokristiane Zef Bushati ish Deputet
Parti pjese ne Protesten e frontit Opozitar.
Levizja Socialiste per Integrim M. Kryemadhi Dep.
PDK Nard Ndoka ish Deputet.
Partia Agrare Ambjentaliste Agron Duka Deputet.
Partia Balli Kombetar Adriatik Alimadhi ish Deputet
Partia Pensionisteve Selami Jenishehri ish Deputet
Partia Shqiptare Atdheu Kryetar Kreshnik Osmani.
Partia Europiane per Integrim Rivelino Çuno.
Partia Bashkimi Demokrat kryetar Ylber Valteri.
Partia Demokracia e re Europiane K. Tahiri ish Dep.
Partia Bashkimi Liberal Arjan Starova ish Minister.
Partia Mendimi Djathte Liberal Mustaf Lici
Vo. Opozita reale ne total ka 801555 vota Zgjedhje 2021 eshte Maxhorance.
Fajin e ka kush?!

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë dhe teksti
Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë, ambiente të jashtme dhe turmë

Burimi/Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *