Home

Lajme

Partia Kombëtare Konservatore Albania – I kërkon lM t’u përgjigjet 11 Pyetjeve:

No Comments Lajme Opinion

Pretendentit Ilir Meta “opozitar i vërtetë” jo vetëm 2 Mars?
1 – A ke qenë spiun i Sigurimit në Diktaturë?
2 – Sa spiunllëqe ke bërë në SHIK Gazidede 91- 96
3 – A je Spiun i Beogradit?
4- A të Urdhëroj Tadiç në Shkodërn e Esat Toptanit të bëje Ramen Kryeminstër 01.04.2013
5 – A ke qenë në Beograd më1994 në Kongresin e Rinisë të Partisë së kriminelit Milosheviç?
6 – A ke dorë në grabitjen e Arit në Thesar më 1999
7 – A ke tjetërsuar mandate Demokristiane Dushk 2000 dhe a ke dijeni për grupin kriminal që sulmoj Kujtim Gjuzin duke mbajt nën presion me pistoletë ne zemër Kryetarin Demokristian Zef Bushati në Shëngjin Lezhë 02.12.2002 ti ishe Kryeministër lM
8 – A ke ushtru torture qytetareve demokrate ne Tropoje 1999 – 2000 dhe a kontrollon më grupe Kriminale në Nikël?
9 – A ke dorë në eleminim të ndjerit Dritan Prifti?
10 – A keni ju IM dhe Familjarë tuaj Llogari Bankare në Britani?
11-A ke Llogari personale Bankare në Azerbaxhan?
Vo.

  • Koservatorët i bëjnë ftesë Zotit Çelo Hoxha Kryetar i Autoritetit të dosjeve të ish sigurimit në Diktaturë të shtojë vëmendje për sigurinë e tij pas publikimit të IM si Bashkëputor i Sigurimit dhe strukturës SHIK Gazidede!
    Përgatiti:
    Zyra e Shërbimit Inteligjent në PKKA
    Tiranë – Shqipëri 27.07.2022

Burimi/Facebook/Kujtim Gjuzi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *