Home

Lajme

Vajza e presidentit Trump qëndron në Beograd, arsyeja do t’iu befasojë

No Comments Aktualitet Lajme

Mediat serbe shkruajn se vajza e vogël e presidentit amerikan, Donald Trump, Tiffany është duke qëndruar në Beograd me të dashurin e saj, Michael Bulos, transmeton Gazeta Metro.

Thuhet se ajo do të qëndrojë në kryeqytetin serb për 11 ditë dhe atje ka shkuar për tu argëtuar.
Tiffany është vajza më e re e presidentit amerikan Donald Trump me martesën e tij të kaluar me Marla Maples.

Ajo është 25 vjeçare, studion Juridikun dhe gjithashtu është modele.

Sipas mediave serbe, Tiffany është duke shpenzuar mirë në kryeqytetin serb./gazetametro.net