Home

Lajme

Për puthjen mes Elvanës dhe Ermalit, reagon bashkëshortja e tij

No Comments Argëtim Thashetheme

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi janë dy personazhet e komedisë romantike ‘2 Gisht Mjaltë’, transmeton Gazeta Metro.

Në këtë komedi duhet të ketë skena puthjeje e për këtë detaj u pyet edhe bashkëshortja e Ermalit në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan-it’.
Ajo nuk tregojë a do të ketë ose jo skena të tilla, por tha se se çka ndodhë në ekran nuk është siç duket.

“Jo çfarë ndodh në ekran është ashtu siç duket”, tha ajo

Në pytjen se a ndihet rahat kur dy shokët e mirë Ermali dhe Elvana të puthen, ajo tha se e kupton profesionin e tij por nuk ndihet mirë.

“Tani, nuk është se e shikoj përditë burrin të puthet me gra të tjera, por e kuptoj profesionin e tij.”

Ngjarja e “2 Gisht Mjaltë” ndërtohet rreth një historie shqiptare dashurie që ka brenda romancën, ndarjen, trishtimin, rilidhjen, dasmën, aventurën, çmendurinë etj.

Premiera do të jetë më 28 mars, në të gjitha kinematë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni./gazetametro.net