Home

Lajme

Aktori i njohur kosovar gjykon këngëtaret shqiptare

No Comments Argëtim Thashetheme

Aktori i njohur nga Kosova Sevdai Radogoshii pyetur për arritjet e tij , ka folur për profesionin e tij por jo vetëm.

Gjatë intervistës ai ka komentuar e disa personazhe të famshëm, të cilët po korrin sukses në botë dhe po eveshin me vlera dhe komente pozitive vendin tonë.

Ndër ta përmendi edhe këngëtaren Bleona Qereti, që sipas aktorit nuk di të këndojë.

‘Unë i kam pas thënë pse nuk luan ti, po këndon. Ajo nuk di me këndu. Ti je aktore i kam thënë!‘, tha Radogoshi.

konica.al