Home

Lajme

Remzie Osmani e ka martuar djalin, lum shtëpia çfarë nuse ka marre …

No Comments Aktualitet Lajme

Remzie Osmani ka sot dasëm në shtëpi. Këngëtarja e njohur e muzikës popullore do të martoi hastretin e saj, djalin Hamzën.

Dasma është paralajmëruar të jetë madhështore dhe këngëtarja duket se ka disa arsye për këtë.

Një nga to padyshim që është edhe nusja e bukur që do ta marrin.

Gëzimja, vajza zeshkane kaqurrele duket në fotografi se është një bukuroshe e vërtetë.

Bota sot