Home

Lajme

Olta Boka pranon fejesën me djalin e ish-deputetit të LSI-së: Ishte pedagogu im (Foto)

No Comments Aktualitet Lajme

Këngëtarja shqiptare tregoi se gjithçka mes saj dhe djalit të ish-deputetit të LSI-së, Shezai Rrokaj, Ivi ka nisur në shkollën ku ajo studionte dhe Ivi ishte pedagog.
Olta Boka pranon fejesën me djalin e ish-deputetit të LSI-së: Ishte pedagogu im (Foto) Olta Boka dhe i fejuari i saj Ivi Rrokaj
Olta Boka ka pranuar për herë të lidhjen dhe fejesën e saj me djalin e ish-deputetit të LSI-së, Shezai Rrokaj, Ivin. E ftuar në emisionin “Rudina”, këngëtarja shqiptare tregoi për herë të parë unazën e fejesës dhe pranoi se ka thënë “po” pasi ka marrë propozimin nga i dashuri i saj.

Olta zbuloi gjithashtu se dashuria e tyre ka nisur në bankat e shkollës, pasi Ivi është avokat dhe pedagog në fakultetin e Drejtësisë, ku edhe ka studiuar këngëtarja. “Jemi njohur në univesitet, nëpërmjet miqve të përbashkët,”- rrëfeu ajo.

Boka theksoi gjithashtu se nuk e ka bërë publike fejesën e saj sepse nuk ka dashur që partneri i saj të quhet “i dashuri i Olta Bokës”.

Dyshja janë prej më shumë se dy vitesh në lidhje dhe pavarësisht se këngëtarja është munduar ta mbajë të fshehtë këtë gjë, ‘paparazzi’ e fotografoi në bregdet teksa shijonte pushimet me pedagogun e saj.

(f.m/dosja.al)