Home

Lajme

SHKO, projekti më i ri nga Ramadan Krasniqi e Faton Isufi

No Comments Aktualitet Lajme

Këngëtari Ramadan Krasniqi (Dani) dhe Faton Isufi kanë lansuar projektin e tyre të ri.

Kënga titullohet ‘Shko’ dhe është realizuar nga ‘Duo Bass Records’, e teksti i këngës është shkruar nga Sefer Isufi, transmeton Indeksonline.

Shko është një këngë e bukur baladë, ku janë bërë bashkë dy vokale të ndryshme por shumë të këndshëm për veshin e secilës moshë./Indeksonline/