Home

Lajme

Vajzën e Remzies duket se nuk e ka lodhur dasma, bën veprimin befasues sonte

No Comments Argëtim Thashetheme

Djali i vetëm i këngëtares Remzie Osmani i dha fund beqarisë. Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, shkruan ORAinfo. E ajo që duket se i është gëzuar më së shumti martesës së vëllait është vajza e Remzies, Riola. Ajo publikoi pamje nga më të ndryshmet nga dasma. Edhe sot ajo ka publikuar një pamje me shoqet e saj nga dasma. Duket se Riola ka pushuar mjaftueshëm nga dasma e vëllaut./ORAinfo/