Home

Lajme

‘Jam nana për ikona’, Unikatil ka një përgjigje për Fero-n

No Comments Argëtim Thashetheme

Pas publikimit të këngës ‘Nana për ikona’, Fero i dedikonte këtë shprehje Unikatilit. Ky i fundit i përgjigjet Fero-s me një postim, mos tregon kjo rikthimin e tij.
Featured image of article: ‘Jam nana për ikona’, Unikatil ka një përgjigje për Fero-n Reperi, Fero. 25 Mars, 2019 19:10
Në muzikën shqiptare zënkat apo diss-et mes këngëtarëve janë shumë të zakonshme. Një rast tjetër është edhe zënka mes Fero-s dhe Unikatil dy nga reperat e preferuar kosovarë.

Në një këngë të tij, Unikatil thotë: ‘Jam nana për ikona’, nuk duroi shumë dhe Fero në hitin e publikuar pak më parë i kthen një përgjigje duke thënë: ‘hey Nana, unë jam baba për ikona.’.

i ftuar dje në ‘Xing me Ermalin’, Fero e shpjegoi kështu dissin ndaj tij dhe tha që nuk kishte asgjë më shumë.

pak minuta më parë Unikatil komentoi në Facebook, duke shkruar : ‘E tash i ka bo do vjet, e dojn Idollin me sulmu!’