Home

Lajme

Bleona Qerreti publikon pamje nga seriali më i ri amerikan

No Comments Argëtim Thashetheme

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti siç dihet prej vitesh po ndjek karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku dhe mund të themi me plot gojën që ajo po arrin maja e klasifikimit me këngët e saj.

Siç ka treguar dhe në intervista kohë më parë këngëtarja i është futur dhe aktrimit dhe shumë shpjet do të publikohet seriali i saj më i ri i titulluar ‘Paper Empire’

Deri tani nuk ka zbuluar asgjë në lidhje me rolin e saj por në rrjetin social Instagram ajo ka publikuar disa pamje nga xhirimet ku ka treguar se si do duket.

© SYRI.net