Home

News

Organizuan dasmën më të çuditshme që kishim parë ndonjëherë, Jonida Vokshi dhe Besniku dalin jashtë parashikimeve 24 orë pas martesës/ Shihni çfarë bënë (FOTO)

No Comments Aktualitet Lajme

Dasma madhështore e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit vazhdon të komentohet dhe çifti është në qendër të vëmendjes së mediave. Teksa prisnim që pas dasmës, Jonida dhe Besniku të niseshin për muaj mjalti, ata na kanë habitur me veprimin e tyre. Si nusja, edhe dhëndri 24 orë pas dasmës kanë Më shumë